Studenckie Koła Naukowe



na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt


Kurator Wydziałowy SKN

dr inż. Przemysław Pokorny,  przemyslaw.pokorny@upwr.edu.pl

 

SKN Antropologów "Juvenis"
Katedra Antropologii

Opiekun:

mgr Katarzyna Graja,  katarzyna.graja@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/SKN-Antropolog%C3%B3w-Juvenis-268668799980521/

https://www.facebook.com/nthropoLOGIC/?fref=ts

https://www.youtube.com/channel/UCZN5p8wYA9SVyz99ZsSm8OA

 

SKN Bioinformatyków
Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt

Opiekun:

dr Magda Mielczarek, magda.mielczarek@upwr.edu.pl

 

SKN Hodowców Bydła
Instytut Hodowli Zwierząt, Zakład Hodowli Bydła i Produkcji Mleka

Opiekunowie:

dr hab. inż. Maciej Adamski, maciej.adamski@upwr.edu.pl

mgr inż. Edyta Wojtas, edyta_wojtas@op.pl

 

SKN Hodowców Drobiu
Instytut Hodowli Zwierząt, Zakład Hodowli Drobiu

Opiekun:

dr inż. Maria Chrzanowska, maria.chrzanowska@up.wroc.pl

 

SKN Hodowców Koni
Instytut Hodowli Zwierząt, Zakład Hodowli Koni i Jeździectwa

Opiekunowie:

dr inż. Maciej Dobrowolski, maciej.dobrowolski@upwr.edu.pl

mgr inż. Wanda Górniak, wanda.gorniak@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/SKN-Hodowc%C3%B3w-Koni-648386355236443/?fref=ts

 

SKN Hodowców Małych Przeżuwaczy i Zwierząt Futerkowych „FutrOwce”
Instytut Hodowli Zwierząt, Zakład Hodowli Owiec i Zwierząt Futerkowych

Opiekunowie:

dr inż. Katarzyna Czyż, katarzyna.czyz@upwr.edu.pl,

mgr inż. Anna Wyrostek, anna.wyrostek@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/FutrOwce/?fref=ts

 

SKN Hodowców Trzody Chlewnej
Instytut Hodowli Zwierząt, Zakład Hodowli Trzody Chlewnej

Opiekun:

dr inż. Kamil Duziński, kamil.duziński@upwr.edu.pl

 

http://sknhtch.pl.tl

 

SKN Hydrobiologów
Instytut Biologii, Zakład Hydrobiologii i Akwakultury

Opiekun:

dr inż. Monika Kowalska-Góralska, monika.kowalska-goralska@upwr.edu.pl

 

SKN Kynologów
Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt

Opiekun:

dr inż. Magdalena Zatoń-Dobrowolska, magdalena.zaton-dobrowolska@upwr.edu.pl

 

SKN Pszczelarzy „APIS”
Katedra Higieny Środowiska i Dobrostanu Zwierząt

Opiekunowie:

dr Ewa Popiela, ewa.popiela-pleban@upwr.edu.pl

mgr Paweł Migdał, pawel.migdal@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/SKNApis/

https://www.youtube.com/watch?v=S5c7wa4_9_I&t=30s

https://www.youtube.com/watch?v=1J38tKL-0RI&feature=share

 

SKN Teriologów
Katedra Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt

Opiekunowie:

dr Magdalena Moska, magdalena.moska@upwr.edu.pl

dr Tomasz Kokurewicz, tomasz.kokurewicz@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/skn.teriologow.up.wroc

 

SKN Zoologów i Ekologów
Instytut Biologii, Zakład Systematyki i Ekologii Bezkręgowców

Opiekun:

dr Dariusz Łupicki, dariusz.lupicki@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/StudenckieKoloNaukoweZoologowIEkologow

 

SKN Żywienia Zwierząt
Katedra Żywienia Zwierząt i Paszoznawstwa

Opiekunowie:

dr Tomasz Hikawczuk, tomasz.hikawczuk@upwr.edu.pl

mgr inż. Martyna Mońka, martyna.monka@upwr.edu.pl

 

https://www.facebook.com/SKNZywieniaZwierzat/